• A
  • A
  • A

W dniach od 1 sierpnia 2019 roku do 2 września 2019 roku można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej zakupionego dla potrzeb prowadzonego gospodarstwa rolnego w zależności od miejsca położenia gruntów. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 01.02.2019 r. do 31.07.2019 r.

 

 

Limit zwrotu podatku w 2019 r. wynosi:

100 litrów x ilość ha użytków rolnych

oraz

30 litrów x średnia roczna liczba dużych jednostek przeliczeniowych bydła.

Stawka zwroty podatku na 1 litr oleju napędowego – 1,00 zł.

 

Do wniosku dołącza się dokument wydany przez kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zawierający informacje o liczbie dużych jednostek przeliczeniowych bydła za 2018 rok, jeśli nie został dostarczony w lutym br. oraz oświadczenie beneficjenta pomocy publicznej.

W składanym wniosku prosimy o podanie numeru rachunku bankowego i wskazanie jako formy wypłaty- przelew na rachunek bankowy.

Pieniądze wypłacane będą w terminie od 1 do 31 października 2019 r.

Druki będą do pobrania w pokoju nr 3 w siedzibie tutejszego Urzędu, na stronach internetowych Gminy Goszczanów oraz na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

                                                                                                                            Wójt

                                                                                                            /-/ Krzysztof Andrzejewski

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Goszczanów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.