• A
  • A
  • A

 

Wójt Gminy Goszczanów informuje, że Gmina Goszczanów zamierza wystąpić do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie zadania „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. 

W związku z powyższym informuję mieszkańców Gminy Goszczanów, zainteresowanych usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej o możliwości składania wniosków o udział w w/w programie. Wnioski będą obejmować odbiór folii rolniczej, odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, opakowań typu big bag używanych
 w gospodarstwach rolnych.

Celem programu jest rozwój systemów zagospodarowania odpadów z tworzyw sztucznych z rolnictwa.

Wnioski są dostępne do pobrania w Urzędzie Gminy Goszczanów ul. Kaliska 19, 98-215 Goszczanów pok. Nr 11, u Sołtysa oraz na stronie internetowej https://goszczanow.bip.gov.pl/wzory-dokumentow/190488_dokumenty-do-pobrania.html.

Wniosek należy złożyć do dnia 15 listopada 2019 roku w Urzędzie Gminy Goszczanów ul. Kaliska 19, 98-215 Goszczanów pok. Nr 11 lub u Sołtysa.

W przypadku nieotrzymania przez Gminę Goszczanów dotacji
 z NFOŚiGW w Warszawie, zadanie nie będzie realizowane.

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Goszczanów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.