• A
  • A
  • A

Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw – finisz pierwszego naboru

Tworzenie krótkich łańcuchów dostaw finisz pierwszego naboru informacja prasowa   Jeszcze tylko do 12 maja można starać się o wsparcie na tworzenie krótkich łańcuchów dostaw w ramach działania „Współpraca”. Wnioski o przyznanie pomocy wraz
z wymaganymi dokumentami przyjmuje Centrala ARiMR.

Czytaj więcej...

Pomoc na start dla grup producentów – wnioski tylko do końca maja

Pomoc na start dla grup producentów wnioski tylko do końca maja informacja prasowa   Jeszcze tylko do 31 maja Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o wsparcie na „Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”. Pomoc, jaką mogą otrzymać rolnicy decydujący się na wspólne działanie, wynosi nawet 100 tys. euro rocznie.

Czytaj więcej...

10 porad spisowych dla seniorów

dla seniora 2

konkurs filmowy dla szkół podstawowych

plakat mniejszy

informacja dotycząca dopłat obszarowych

obraz 2021 04 28 124108

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii!

reklama loteria NSP 02 Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się przez Internet i weź udział w loterii.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny dla przedszkoli

grafika przedszkolakonkurs dla przedszkoli

informacja dla rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuję,  że w tym roku nie będą wysyłane do rolników  wnioski papierowe, oraz  że nie można złożyć oświadczenia. Wnioski o dopłaty bezpośrednie w roku 2021  można złożyć tylko przez Internet.
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Goszczanów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.