• A
  • A
  • A

Gmina Goszczanów zakupiła pojemnik w kształcie serca do zbiórki nakrętek plastikowych

Gmina Goszczanów zakupiła pojemnik w kształcie serca do zbiórki nakrętek plastikowych, zlokalizowany został przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Goszczanowie. Zbieranie nakrętek to jedna z najpopularniejszych form charytatywno-ekologicznych. Każdy mieszkaniec Gminy Goszczanów i okolic może wrzucić do serca wszelkiego rodzaju plastikowe nakrętki, a tym samym pomóc potrzebującym.   20211013 nakretki 1

Harmonogram trasy szczepieniobusów w województwie łódzkim 4 – 10 października 2021 r. oraz 11 – 17 października 2021 r.

Harmonogram trasy szczepieniobusów w województwie łódzkim 4 – 10 października 2021 r.                              Harmonogram trasy szczepieniobusów w województwie łódzkim 11 – 17 października 2021 r.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 zakończony

dziękujemy post fb

Odbierz darmowy pakiet badań

GRAFIKA 5 1600x1600   Masz 40 lat lub więcej? Skorzystaj z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych i bądź zdrów!  

Czytaj więcej...

Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej – wystartował nabór

Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej wystartował nabór Od 28 września 2021 r. ARiMR przyjmuje wnioski o dofinasowanie w ramach PROW 2014-2020 na Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej. Nabór potrwa do 26 listopada 2021 r. O wsparcie mogą się ubiegać dwie grupy beneficjentów. Pierwsza to rolnicy, którzy zajmują się chowem lub hodowlą nie mniej niż 50 świń bądź zrealizowali zobowiązania rolno-środowiskowe w ramach wariantu 7.4 – zachowanie lokalnych ras świń, i chcą zrealizować inwestycje chroniące ich gospodarstwa przed rozprzestrzenianiem się wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF). Pomoc w wysokości do 100 tys. zł mogą otrzymać m.in. na utworzenie lub zmodernizowanie niecki dezynfekcyjnej, wyposażenie gospodarstwa w urządzenie do dezynfekcji czy budowę lub przebudowę magazynu do przechowywania słomy dla świń, zakup silosu na paszę gotową do bezpośredniego spożycia przez świnie i wykonanie robót związanych z jego posadowieniem (zwrot do 80 proc. kosztów kwalifikowanych zrealizowanej inwestycji), a także wykonanie ogrodzenia. W tym przypadku zwrotowi podlega do 80 proc. kosztów określonych według standardowych stawek jednostkowych, które wynoszą:

Czytaj więcej...

Uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie"

  Złote Gody W dniu 22 września 2021 roku   odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Goszczanowie uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda na wniosek Wójta Gminy Goszczanów przyznał medale 15 parom małżeńskim. W zaszczytnym gronie Dostojnych Jubilatów, uhonorowanych odznaczeniem znaleźli się:

Czytaj więcej...

UWAGA!! WAŻNY KOMUNIKAT - PRÓBA WYŁUDZEŃ DANYCH OSOBOWYCH

GIS ostrzeżenie   Jest to próba wyłudzenia danych osobowych. Prosimy nie otwierać linku wskazanego w wiadomości. Inspekcja sanitarna nigdy nie wysyłała, ani nie wysyła wiadomości z przekierowaniem do stron PRZYPOMINAMY, że kwarantanna nakładana jest automatycznie przy przekroczeniu granicy lub na podstawie przeprowadzonego wcześniej wywiadu epidemiologicznego przez pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 76

ostrzezenie meteorologiczne nr76
Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Goszczanów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.