• A
  • A
  • A

Kreatywność i nauka każdy uczeń tego szuka

 

Czytaj więcej...

Projekty współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego

Czytaj więcej...

Gmina Goszczanów informuje o realizacji projektu w miejscowości Kaszew, pod nazwą: „Wyposażenie boiska w miejscowości Kaszew w urządzenia siłowni zewnętrznej w tym budowa naturalnej bariery wiatrochronnej”

Gmina Goszczanów informuje o realizacji projektu w miejscowości Kaszew, pod nazwą: „Wyposażenie boiska w miejscowości Kaszew w urządzenia siłowni zewnętrznej w tym budowa naturalnej bariery wiatrochronnej”.

Czytaj więcej...

Gmina Goszczanów informuje o realizacji projektu w miejscowości Goszczanów, pod nazwą: „Zakup plenerowego, betonowego stołu do gry w tenisa stołowego”

Gmina Goszczanów informuje o realizacji projektu w miejscowości Goszczanów, pod nazwą: „Zakup plenerowego, betonowego stołu do gry w tenisa stołowego”. Projekt finansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego, na podstawie umowy nr 208/RŚ/18 zawartej z Województwem Łódzkim.

Czytaj więcej...

informacja o projekcie pt. Aktywizacja zawodowa w Gminach Warta i Goszczanów

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - Internet dla mieszkańców Gminy Goszczanów

przedszkole marzeń


Programy dofinansowane ze środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 
 


Od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku w szkołach i przedszkolach na terenie gm. Goszczanów trwa realizacja programów w ramach konkursu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach”,
na które Gmina Goszczanów pozyskała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Programy edukacji ekologicznej realizują:

Czytaj więcej...

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014
Urząd Gminy Goszczanów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.